پشتیبانی و مشاوره : 09394717682
شما اینجا هستید

ساخت شمارنده گرافیکی در وردپرس با Countdown Timer Ultimate

ساخت شمارنده گرافیکی در وردپرس با Countdown Timer Ultimate
hajix ۲ آبان ۹۵ قالبهای لاتین بدون نظر 510 بازدید

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را داریم با نام Countdown Timer Ultimate در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است، ازآنجایی که این افزونه به تازگی پا به عرصه گذاشته است تا به امروز توانسته است تا بیش از ۸۰۰ نصب فعال را در مخزن وردپرس به خود اختصاص دهد.پس از نصب و فعال‌سازی افزونه مطابق تصویر زیر منویی در بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما با نام Countdown Timer افزوده خواهد شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه رویدادها منتقل شوید.همانطور که در تصویر می‌بینید بر روی گزینه AddTimer کلیک کنید تا رویداد جدید را ایجاد نمایید.

Expiry Date: در این بخش می‌توانید تاریخ رویداد را بر اساس روز، ماه، سال و زمان انتخاب کنید.

Choose Animation: در این بخش می‌توانید استایل نمایش تایمر را که در دو نوع ساختار می‌باشد را تعیین کنید؛ حالت اول که با نام smooth می‌باشد با حالتی نرم و لطیف زمان را نمایش می‌دهد و حالت دوم که با نام ticks می‌باشد به صورت ساعتی بوده و عینا مشابه تایمر ساعت لود می‌گردد.

Circle Width و Background Width: در این دو بخش نیز می‌توانید به ترتیب اندازه تایمر دایره‌ای و بک‌گراند آن را تعیین کنید.

Background Color: در این بخش نیز می‌توانید رنگ پس‌زمینه دایره‌ها را تعیین کنید.

Foreground Color: و در نهایت در این بخش نیز می‌توانید رنگ بخش لودینگ تایمر را که در چهار نوع ثانیه، دقیقه، ساعت و روز می‌باشد را تعیین کنید؛ همچنین می‌توانید با فعال و یا غیرفعال کردن هریک از گزینه آنها را نمایش دهید.

برچسب ها:
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر